למה ספא קסום?

"ספא קסום", הוקם בצפון הירוק והשליו, על מנת להעניק ללקוחותיו חוויית רוגע ובריאות מפנקת. הספא הוקם במטרה לשרת את כלל האוכלוסייה ועל כן הטיפולים מוצעים בו במחירים ריאליים. טיפולי הספא מיועדים הן לאוכלוסייה המקומית של הצפון והן לאוכלוסייה מכל רחבי הארץ.

 

"ספא קסום" מעמיד לרשות כל לקוחותיו ספא זוגי יוקרתי, אינטימי ומפנק, הכולל ציוד חדשני ובין היתר: סאונות יבשות, ג'קוזי גדול ומפנק וצוות מקצועי של מטפלים מקצועיים, מנוסים, ומומחים בעיסויים מסוגים שונים.

 

אנחנו בספא קסום מציעים מגוון רחב של טיפולי ספא בצפון, כאשר המטרה העיקרית שלנו היא  לדאוג לרווחתם והנאתם של כל אורחי הספא. בנוסף, מוצעות חבילות במתכונת זוגית וכן חבילות המיועדות למשפחות ויחידים במחירים אטרקטיביים במיוחד.

 

spa-382344_960_720

מגוון הטיפולים שאנו מציעים

הטיפולים שאנחנו מציעים הם ברמה הגבוה והטובה ביותר בנוסף ניתן להנות מהבריכה ומהשקט

ספא בצפון מציע ללקוחותיו מגוון טיפולי פנים המותאמים לגיל המטופל ולסוג העור.  טיפולי הפנים מיועדים למטרת ניקוי העור, מתיחתו ובמהלכו מוזנים חומרים מעשירים שיובילו לעור זוהר ובוהק. טיפולי הפנים של ספא קסום מתבצעים על ידי קוסמטיקאיות מקצועיות ובשיטות מתקדמות.

 

מבחר רב של עיסויים, ביניהם עיסוי בשמנים אתריים המסייע בסילוק רעלים מהשרירים, מרגיע את מערכת העצבים, ממריץ את זרימתו של הדם בגוף ועוד. המטרה העיקרית של העיסוי היא לזרז את זרימת הדם ולהגביר את מרצו של האדם, או להרגיע את האדם ולהכניס את גופו לשלווה. נכון להיום יש אפשרות ליהנות מעיסוי שוודי, עיסוי סיני, עיסוי פיני ועוד.

ארומתרפי – שיטת טיפול של הרפואה המשלימה שעיקרה טיפול בנפש ובגוף. טיפול ארומתרפי, הוא טיפול המשלב שמנים אתריים המיוצרים מסוגים שונים של צמחים. שמנים אלו מעבירים את כוח הריפוי של הצמח אל גופו של המטופל.