נופש מיוחד בארץ – נופש בקרוואן

משפחה

נופש מיוחד בארץ – נופש בקרוואן

אם גם אתם משתייכים אל אותה קבוצת ישראלים שחובבת טבע ולא מוותרת על טיולים ארוכים באיזורים היפהפיים של מדינת ישראל, השכרת קרוואן במדינתנו הוא שירות שרלוונטי מאוד עבורכם. צימר נגרר זה רלוונטי גם עבור כל מי שמעוניין בנופש מיוחד ולא שגרתי המשלב טבע ומקום לינה סגור ופרטי. אם בעבר הרחוק כל מי שרצה ליהנות מקרוואן היה צריך לרכוש אותו בסכום כסף לא מבוטל, כיום יש אפשרות אחרת, השכרת קרוואן בארץ.

 

קרוואן בארץ – כל הדברים החשובים

הדבר הראשון אותו יש לדעת הוא שיש הבדל בין אוטו-קרוואן לבין קרוואן נגרר, שכן ישראלים רבים משייכים את המושג 'קרוואן' לשני סוגי הרכבים וזאת למרות שיש הבדלים משמעותיים ביניהם. הבדלים שישפיעו על אופי הטיול שלכם ופעמים רבות גם על רמת ההנאה שלכם. אוטו-קרוואן הוא רכב עם גלגלים ובו יחידת שינה ומטבח. לעומת זאת, קרוואן הוא סוג של צימר על גלגלים אשר נגרר על ידי מתקן גרירה מיוחד המחובר אל הרכב וזאת בהתאם לתקנות של משרד הרישוי. חשוב לדעת שעלויות השכרת קרוואן בצפון ואחזקת קרוואן נמוכות יותר מאוטו קרוואן ולכן זוהי הבחירה המועדפת של רוב הישראלים. דבר חשוב נוסף אותו יש לדעת אודות השכרת קרוואן בארץ ועליו יש להקפיד הוא שאי אפשר לשהות בקרוואן בעת נסיעה, רק בעת עצירה.

 

השכרת קרוואן בארץ מחייבת תכנון מוקדם הכולל קבלת החלטות. הצעד הראשון יהיה להחליט מהו אופי החופשה אליה מעוניינים לצאת. ההחלטה השנייה תהיה מספר הימים של הנופש. הדבר השלישי אותו יש לעשות הוא להחליט לאן אתם מעוניינים לצאת בישראל ובאיזה סוג נופש אתם מעוניינים. האם תהיו מעוניינים לצאת לטיול בחלק הצפוני והירוק של ישראל הכולל הצצה אל החיים המופלאים של החי והצומח ואתרים אטרקטיביים רבים בצפון או שמא מעוניינים בחופשת "בטן גב" שתהיה מורכבת משהייה ברצועת החוף וגמיעת רגעים רומנטיים. הכרעות נוספות שיעזרו לכם לבחור את אותו הקרוואן המתאים לכם תהיינה כמות האנשים שיצאו לנופש, הרכב הנפשות (האם למשל מדובר על זוג ושני מבוגרים או זוג וילדים) והחלטה לגבי תקציב, דבר שיכריע במידה ניכרת האם הקרוואן שלם יהיה מפואר יותר או פחות ואת גודלו של הקרוואן שלכם.

 

אז לאן כדאי לנסוע? השכרת קרוואן בצפון יאפשר לכם לתכנן טיול באיזור הגולן או הגליל ולינה מסודרת בשמורת היהודייה. באם אתם מעוניינים ליהנות מהכנרת תוכלו לחנות בעין מודע. אפשרות נוספת היא ללון באיזור כברי ונחל געתון וליהנות מטיול במסלול של מעיין אשחר וזוהי רק ההתחלה. השכרת קרוואנים בארץ – כי כאן מתחילה החוויה!

ABOUT AUTHOR

NO COMMENTS

GIVE A REPLY