חץ וקשת – משחקי כיף לעובדים

חץ וקשת – משחקי כיף לעובדים

יש שסבורים שהמטרה של ימי גיבוש לעובדים היא נטו הנאה ואילו אחרים מאמינים שלכל יום גיבוש יש מטרה כלשהי וזאת בנוסף להנאה. אין כאן תשובה מוחלטת, שכן כל חברה מחליטה מהי המטרה של אותו יום גיבוש והנאה אותו היא יזמה עבור עובדיה. יש חברות שמחליטות להוציא את העובדים לפעילות מהנה וזאת על מנת שיחזרו למקום העבודה עם כוחות מחודשים ויש חברות שמחליטות שיום הגיבוש יהיה אמנם יום מהנה שיקרב ויגבש בין העובדים אך גם יום שיספק למנהלי החברה הזדמנות להתבונן מהצד על העובדים וזאת על מנת להבין מיהו העובד בעל היכולות הניהוליות, כיצד העובדים משתלבים בעבודת צוות, כיצד הם מתמודדים עם מטלות שונות ועוד.

 

הפקת יום גיבוש וכיף לעובדים

אם גם אתם בעלי חברה שמעוניינת להוציא את העובדים שלה ליום גיבוש מהנה, יש לכם שתי אפשרויות. הראשונה היא להחליט שעובדי החברה יארגנו את כל הקשור אל יום הכיף, דבר שיצריך התמודדות עם כל הקשור אל תקני בטיחות בעת שהות העובדים מחוץ למקום העבודה, דרישות של חברת הביטוח שמבטחת את מנהלי ועובדי החברה, שיחות אל מול ספקים שונים שמציעים מגוון אטרקציות, בחירה של אותה אטרקציה שמתאימה לקבוצה שיוצאת ליום המהנה, ארגון כל הקשור אל ההסעות אל אותו מקום וחזרה ועוד.

 

אפשרות שנייה היא לפנות אל מפיק ימי גיבוש לעובדים. כלומר, לאיש מקצוע בעל ניסיון רב שנים שיבצע איפיון של הקבוצה שיוצאת לאותו יום גיבוש ויתאים לה את אותה פעילות מהנה שמתאימה גם לעובדים וגם למטרות החברה. אותו מפיק ידאג שאותה פעילות בה בוחרים תתאים לתקנות הבטיחות ודרישותיה של חברת הביטוח חברות הביטוח ואף יספק פתרונות משלימים לאותו יום בדמות אוטובוסים, ארוחות, ריהוט הנדרש בשטח, שירותים ניידים ועוד.

 

נכון להיום אחת הפעילויות המהנות ביותר וזו אותה רבים מזמינים לאותם ימי גיבוש לעובדים היא פעילות הספורט המוכרת של חץ וקשת. פעילות זו בודקת את השליטה הפנימית של העובד ומחדדת את יכולת המיקוד במטרה.חשוב לדעת שפעילות זו אינה דורשת יכולת פיזית מיוחדת ולכן היא מתאימה לכל עובדי החברה. פעילות זו אידיאלית לכל מי שמעוניין לצאת מהשגרה, להתרענן בטבע ועדיין לאתגר את עצמו. הפעילות דורשת שטח גדול ופתוח והקפדה על כל הקשור אל הבטיחותיות ולכן חשוב מאוד לפנות אל מפיק ימי גיבוש לעובדים בעל ידע וניסיון בכל הקשור אל משחק חץ וקשת שיספק לחברה ייעוץ בנוגע אל ציוד מיוחד הנדרש במשחק זה, הפעלות ייחודיות אותן ניתן לשלב ביום הגיבוש ועוד.

ABOUT AUTHOR

NO COMMENTS

GIVE A REPLY